Zasłona na wannę atrakcyjnym i praktycznym dodatkiem każdej łazienki

zasłona na wanne
zasłona na wanne

Zasłony prysznicowe to bardzo popularne produkty w wielu mieszkaniach, domach ale i również w hotelach, apartamentach. Produkowane są one w najróżniejszych motywach i kolorach, dzięki czemu każdy można znaleźć idealnie dopasowany produkt do własnej łazienki. Najczęściej wybierane są zasłonki w stonowanych, uniwersalnych kolorach. W loftowych łazienkach królują odcienie czerni, natomiast w skandynawskich klimatach barwy bieli. Ciekawie prezentują się także zasłonki z motywem roślinnym, które są bardzo nowoczesne i designerskie.

Plusy i minusy proszku do prania

proszek do prania

Czego wymagamy od proszku do prania? Jak zawsze, nasze główne wymagania to: „czyste pranie”, „możliwość wybielania”, „przyjemny zapach prania”! Ale nigdy nie zastanawialiśmy się nad zagrożeniami związanymi z detergentami.

Poziomy syfon umywalkowy – specyfikacja konstrukcyjna

SYFON UMYWALKOWY KLIK-KLAK UNIWERSALNY

Planowanie i projektowanie instalacji sanitarnej wymaga od inwestora sporej wiedzy nt. sprzętu wod-kan. I choć osoba ta nie musi być specjalistą w zakresie napraw tychże instalacji, to i tak powinna ona znać ogólne zasady funkcjonowania jej podstawowych elementów. Co ważne, zalicza się do nich również poziomy syfon umywalkowy.

Łazienka z charakterem

salon łazienek

Łazienka jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu każdego, ponieważ to w niej spędzamy część dnia, więc warto zadbać o jej właściwy klimat i aranżację.

Łazienka odkryta na nowo

Regularnie powtarzające się wzory płytek łazienkowych wracają do łask. Ale nie będą to już motywy roślinne, ani kolorowe miraże. Najnowsze trendy stawiają na czerń i biel we wzorach, które nie urzekają pięknem, lecz po prostu hipnotyzują.

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym funkcjonalność ma znaczenie drugorzędne. Tu liczy się gust i styl. Wszak jest to miejsce relaksu, prywatne spa, do którego przychodzi się po to, by wyjść z niego piękniejszym.

Minimalizm kolorystyczny

Paradyż proponuje kolekcje czarno-białe, przy czym oba te kolory tworzą olbrzymi kontrast. O to właśnie chodzi. Linie mają być wyraziste, wzory odważne, a zadaniem elementów dodatkowych jest przełamanie tej koncepcyjnej jednoznaczności.

Komfort użytkowania

Łazienka w wydaniu najnowszej kolekcji Paradyża ma zachwycać minimalizmem, ale także funkcjonalnością. Powierzchnie są gładkie, łączenia niemalże niewidoczne. Białe płytki łatwo utrzymać w czystości. Bezkompromisowa czerń zawsze sama broni się przed zabrudzeniami, a ewentualne osady z mydła czy twardej wody łatwo przecież zmywa się z ceramicznych powierzchni.

Dla kogo taka łazienka?

Nie dla ludzi szarych, bo nie szarość w niej dominuje. Hipnotyzująca łazienka to propozycja dla odważnych, kreatywnych osób, które znajdują piękno w prostych rzeczach. Biorą z życia pełnymi garściami, lecz do prawdziwego szczęścia wystarczy im kilka chwil dla siebie w gustownym wnętrzu. Wreszcie czarno-biała łazienka będzie idealna dla każdego, kto codzienną rutynę przełamuje wielokrotnie.