Zasłona na wannę atrakcyjnym i praktycznym dodatkiem każdej łazienki

zasłona na wanne
zasłona na wanne

Zasłony prysznicowe to bardzo popularne produkty w wielu mieszkaniach, domach ale i również w hotelach, apartamentach. Produkowane są one w najróżniejszych motywach i kolorach, dzięki czemu każdy można znaleźć idealnie dopasowany produkt do własnej łazienki. Najczęściej wybierane są zasłonki w stonowanych, uniwersalnych kolorach. W loftowych łazienkach królują odcienie czerni, natomiast w skandynawskich klimatach barwy bieli. Ciekawie prezentują się także zasłonki z motywem roślinnym, które są bardzo nowoczesne i designerskie.

Plusy i minusy proszku do prania

proszek do prania

Czego wymagamy od proszku do prania? Jak zawsze, nasze główne wymagania to: „czyste pranie”, „możliwość wybielania”, „przyjemny zapach prania”! Ale nigdy nie zastanawialiśmy się nad zagrożeniami związanymi z detergentami.

Poziomy syfon umywalkowy – specyfikacja konstrukcyjna

SYFON UMYWALKOWY KLIK-KLAK UNIWERSALNY

Planowanie i projektowanie instalacji sanitarnej wymaga od inwestora sporej wiedzy nt. sprzętu wod-kan. I choć osoba ta nie musi być specjalistą w zakresie napraw tychże instalacji, to i tak powinna ona znać ogólne zasady funkcjonowania jej podstawowych elementów. Co ważne, zalicza się do nich również poziomy syfon umywalkowy.

Łazienka z charakterem

salon łazienek

Łazienka jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu każdego, ponieważ to w niej spędzamy część dnia, więc warto zadbać o jej właściwy klimat i aranżację.

Łazienka odkryta na nowo

Regularnie powtarzające się wzory płytek łazienkowych wracają do łask. Ale nie będą to już motywy roślinne, ani kolorowe miraże. Najnowsze trendy stawiają na czerń i biel we wzorach, które nie urzekają pięknem, lecz po prostu hipnotyzują.

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym funkcjonalność ma znaczenie drugorzędne. Tu liczy się gust i styl. Wszak jest to miejsce relaksu, prywatne spa, do którego przychodzi się po to, by wyjść z niego piękniejszym.

Minimalizm kolorystyczny

Paradyż proponuje kolekcje czarno-białe, przy czym oba te kolory tworzą olbrzymi kontrast. O to właśnie chodzi. Linie mają być wyraziste, wzory odważne, a zadaniem elementów dodatkowych jest przełamanie tej koncepcyjnej jednoznaczności.

Komfort użytkowania

Łazienka w wydaniu najnowszej kolekcji Paradyża ma zachwycać minimalizmem, ale także funkcjonalnością. Powierzchnie są gładkie, łączenia niemalże niewidoczne. Białe płytki łatwo utrzymać w czystości. Bezkompromisowa czerń zawsze sama broni się przed zabrudzeniami, a ewentualne osady z mydła czy twardej wody łatwo przecież zmywa się z ceramicznych powierzchni.

Dla kogo taka łazienka?

Nie dla ludzi szarych, bo nie szarość w niej dominuje. Hipnotyzująca łazienka to propozycja dla odważnych, kreatywnych osób, które znajdują piękno w prostych rzeczach. Biorą z życia pełnymi garściami, lecz do prawdziwego szczęścia wystarczy im kilka chwil dla siebie w gustownym wnętrzu. Wreszcie czarno-biała łazienka będzie idealna dla każdego, kto codzienną rutynę przełamuje wielokrotnie.

Idealne półki do łazienki

praktyczne półka łazienkowa

Półki łazienkowe to stały element wyposażenia tego pomieszczenia, niezwykle ważny i funkcjonalny. Pojemne półki łazienkowe pozwolą na maksymalne zagospodarowanie danej przestrzeni, pomieszczą wszystkie niezbędne rzezy i wprowadza ład i porządek do tego pomieszczenia.

Jakie półki łazienkowe wybrać?

praktyczne półka łazienkowa

Podczas urządzania łazienki powinniśmy bardzo dokładnie skupić się na wyborze odpowiednich do niej mebli. Półki i zamykane szafki są niezbędne, by usunąć z widoku wszelkiego rodzaju akcesoria higieniczne czy detergenty, a także by zabezpieczyć je przed działaniem wilgoci, czy dostępem dzieci. Samodzielne półki łazienkowe www.banyo.pl to z kolei doskonałe uzupełnienie wnętrza. To właśnie na nich przechowujemy najczęściej używane przybory, kosmetyki, czy urządzenia kosmetyczne. Taka ich budowa sprawia, ze mamy do nich łatwy dostęp w każdej chwili.Co więcej, półki pozwalają nam także na zagospodarowanie przestrzeni, której to nie zajmują meble. Możliwości instalacji półek jest tak wiele, że dziś możemy zamontować je zarówno w narożnikach, jak i pod lustrem, obok niego lub w najbliższej okolicy wanny czy prysznica.

Półki, które dedykowane są do łazienek, dostępne są w wielu różnych formatach i rozmiarach, dlatego też są to elementy, które bardzo łatwo dopasujemy do danego wnętrza. Kiedy więc nie zdecydowaliśmy się na zakup lustra z dołączoną do niego półką albo po prostu potrzebujemy więcej miejsca na kosmetyki kąpielowe, postawmy na samodzielne półki, które bez problemu znajdziemy wśród ofert wielu producentów.

Najpopularniejsze półki do łazienek

Półki do łazienek oferowane są z różnych materiałów: wa wśród nich najczęściej spotyka się metal, szkło lub ich połączenie. Dostępne są też półki z tworzywa sztucznego. Każdy rodzaj półek różni się sposobem ich montażu w łazience, jednak nie sprawia to większych problemów.