Zasłona na wannę atrakcyjnym i praktycznym dodatkiem każdej łazienki

zasłona na wanne

Zasłony prysznicowe to bardzo popularne produkty w wielu mieszkaniach, domach ale i również w hotelach, apartamentach. Produkowane są one w najróżniejszych motywach i kolorach, dzięki czemu każdy można znaleźć idealnie dopasowany produkt do własnej łazienki. Najczęściej wybierane są zasłonki w stonowanych, uniwersalnych kolorach. W loftowych łazienkach królują odcienie czerni, natomiast w skandynawskich klimatach barwy bieli. Ciekawie prezentują się także zasłonki z motywem roślinnym, które są bardzo nowoczesne i designerskie.

Kotary na wannę, z pomocą których można wydzielić strefę kąpielową

Zasłona na wanne z oferty Sfmeble to wysokojakościowy produkt, który jest łatwy w czyszczeniu i co ważne, bardzo szybko wysycha. Materiał poliestrowy, z jakiego są wykonane kotary, bardzo ładnie się prezentuje, nie gniecie się i co ważne, w większości przypadków można go wygodnie uprać w pralce. Modne parawany pełnią nie tylko rolę użytkową ale i również wizualną, gdyż bardzo efektownie prezentują się one w danym pomieszczeniu, dodają łazience niepowtarzalnego uroku. Dzięki takim nowoczesnym parawanom można oddzielić pewną część łazienki od reszty i stworzyć komfortową strefę kąpielową. Jest to również bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko odmienić wygląd łazienki a nie chcą wydawać dużo pieniędzy na gruntowny remont. Niekiedy mała zmiana i dodatki mogą znacznie wpłynąć na zmianę wystroju danego pomieszczenia.

Zasłonki, które podkreślą estetykę nowoczesnego, atrakcyjnego wnętrza

Zasłonki w łazienkach doskonale komponują się z całą aranżacją. Podkreślają one estetykę tego wnętrza oraz nowoczesny design. Warto dodać, że produkty są łatwe w użytkowaniu, z łatwością można je przesuwać na dowolną prawą lub lewą stronę. Można je całkowicie zwinąć lub rozłożyć. W razie potrzeby zasłonkę można zdjąć, wyprać. Tego typu akcesorium ma wiele zalet, wśród których można wymienić między innymi:

  • wygodę użytkowania,
  • estetyczny design,
  • porządne wykonanie i wykończenie detali,
  • różnorodność produktową.