Płytki patchworkowe- styl i elegancja

Patchwork, to metoda szycia łącząca małe, różnokolorowe elementy w większą, pasującą do siebie całość. Technika ta została wykorzystana również w przypadku płytek ceramicznych, zarówno ściennych, jak i podłogowych. Wzór otrzymany dzięki zestawieniu ze sobą kafli o tym samym rozmiarze, ale różniących się kolorem czy motywem, jest bardzo ozdobny.
Płytki patchwork doskonale wyglądają we wnętrzach, w których można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w aranżacji.

Stella accessories idealne w połączeniu z płytkami patchwork

Akcesoria STELLA cechuje bardzo wysoka jakość. Wszystkie produkty są wykonane z mosiądzu pokrytego delikatnymi powłokami galwanicznymi: niklową oraz chromową. Pięknie prezentują się we wnętrzach jako uzupełnienie stylowej aranżacji.
Idealne w połączeniu z glazurą typu patchwork. Dzięki prostej formie wykonania i kształtom tworzą z kolorystycznym wnętrzem harmonijną całość.

Zalety płytek typu patchwork

Kafelki patchwork posiadają szereg zalet i nie chodzi wyłącznie o ich funkcję dekoracyjną. Warto wiedzieć, że są odporne na zabrudzenia i zarysowania, a przede wszystkim wytrzymałe. Do ich czyszczenia można używać nawet tradycyjnych środków chemicznych, bez obaw o ich zniszczenie. To bardzo wygodne rozwiązanie, w przeciwieństwie do wykładziny. Świetnie nadają się zarówno jako glazura na ścianę, a także do wyłożenia podłogi.
Gres patchworkowy służy do oddzielania przestrzeni w pomieszczeniu. Sprawdzi się zarówno w aneksie kuchennym, jak i stylizowanej łazience.
Wybierając do łazienki płytki patchworkowe w połączeniu z detalami stella accessories. uzyskamy pełne elegancji i uroku wnętrze.