Co można postawić na komodzie?

W każdym pokoju, jak i w salonie warto mieć komodę, na której można trzymać różne przedmioty. Warto dodać, że komody można wybrać pod względem wielkości, koloru oraz kształtu. Dobrze jest także wiedzieć, jakie rzeczy będą ładnie wyglądały na takim meblu i co będzie pasować.

Co można postawić na komodzie?

Co postawić na komodzie – to pytanie zadaje sobie każdy właściciel tego mebla, dlatego warto się dowiedzieć, jakie rzeczy idealnie będą współgrały z naszą komodą. Przede wszystkim zaczynając od komody w salonie, gdzie najczęściej jest to dość spory mebel, można postawić telewizor oraz obok dodać dzbanek ozdobny na żywe kwiaty. W sypialni mogą to być różne figurki ozdobne, które dodadzą uroku pomieszczeniu. Natomiast w pokoju dziecięcym świetnie sprawdzą się różne zabawki czy też rzeczy, którymi interesuje się dziecko. Warto też dodać, że jest zupełna dowolność kolorów i układu przedmiotów, które mają się znaleźć na takiej komodzie. Można również układać rzeczy tak, by większe stały bliżej ściany, a mniejsze i bardziej dekoracyjne stały z przodu, dzięki czemu będziemy mieć świetnie udekorowaną komodę. Po więcej dekoratorskich inspiracji zajrzyj na stronę sfmeble.

co postawić na komodzie

Jakie komody są obecnie modne?

Warto też dodać, że oprócz tego, co można postawić na komodzie, dobrze jest wiedzieć też, jakie modele komody są obecnie modne. Dzięki temu będziemy mogli dopasować ten fantastyczny mebel do swojej aranżacji. Obecnie modne są między innymi komody w kolorze:

  • białym,
  • czarnym,
  • pastelowym,
  • dwukolorowe,
  • drewniane.

Każdy kolor i materiał komody ma duże znaczenie do tego, co można na niej położyć. Biała i czarna komoda to klasyki, przez co będzie na nich świetnie wszystko pasowało. Również na komodzie drewnianej bez problemu dopasuje się różne przedmioty. Natomiast komody pastelowe lub dwukolorowe znakomicie wyglądają w pokoju dziecięcym, gdzie można postawić na nich różnego rodzaju zabawki, figurki ozdobne, czy książki lub płyty z ulubioną muzyką.

Dlatego, gdy decydujemy się na komodę, to dobrze jest wiedzieć, co na niej można postawić, dzięki czemu pomieszczenie, w którym znajdzie się mebel, nabierze przytulności lub charakteru.