Krzesła barowe z rysunkami? Strzał w dziesiątke

kolorowe krzesła z plastikuTwój interes przestał się kręcić? W barze jest coraz mniej klientów? Nic dziwnego jeśli elementy wystroju pozostawiają wiele do życzenia.

Dobrze jest zainwestować w nowe wyposażenie. Codziennie użytkowane meble są ciągle narażane na zabrudzenia i otarcia. Już po kilku latach prowadzenia działalności krzesła barowe są bardzo zniszczone. W końcu każdego dnia wiele osób ciągle na nich siedzi.

Jeśli pić piwo, to wygodnie

Przyjemność siedzenia na krześle barowym może przyciągać klientów. Obserwacja barmana oraz innych użytkowników lokalu musi odbywać się z wygodnego siedziska. Ważne jest miejsce na trzymanie nóg. Krzesło barowe musi być wygodne, gdyż klienci potrafią przesiedzieć na nich nawet do kilku godzin.

Kolorowe krzesła barowe to także ozdoba

Kolorowe krzesła barowe oprócz swojej funkcjonalności mogą być także ozdobą. Każdy potencjalny klient zwraca uwagę na wystrój wnętrza Twojego baru. Jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy, to jesteś na straconej pozycji. Ściany gustownie ozdobione, bar czysty i zadbany, lampy systematycznie oczyszczane z pajęczyn, to wszystko wpływa ocenę twojego lokalu przez klientów.

A może by tak niestandardowo?

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Jeśli przychodzi nowy klient, który będzie mile zaskoczony wyglądem, z pewnością przyjdzie kolejny raz – być może razem ze znajomymi. Nowi klienci = więcej pieniędzy. Rachunek jest prosty. Żywe słowo to najlepsza reklama – być może Twój bar będzie zachwalany na rodzinnej imprezie. Być może sam usłyszysz na ulicy pozytywne komentarze i rozmowy – „Słuchaj, jeszcze nigdy nie widziałem takich kolorów krzeseł. Nie są to standardowe kolorowe krzesła – https://ragaba.pl/pol_m_Meble_Krzesla-177.html, które można kupić w zwykłym sklepie. Wyobraź sobie, że każde krzesło jest inne – z rysunkami różnych miejsc w naszym mieście

Postaraj się o zakup takiego wyposażenia, którego nigdzie indziej nie ma – być może trzeba będzie dużo więcej zapłacić, ale inwestycja z pewnością się zwróci.