Umywalki Catalano

w łazience wszystko jest

Każdy chociaż raz stanie przed wyborem modelu umywalki. Jest to dość ważny element w każdej łazience nie tylko poprzez praktyczne jej zastosowanie, ale także te wizualne. Chcemy mieć piękne łazienki, ale chcemy też cieszyć się nimi przez wiele długich lat. Idealnym rozwiązaniem będzie wybór włoskiego producenta, który pozwala nam połączyć solidność z pięknym wyglądem.

Nowoczesne umywalki Catalano

Jeśli planujemy urządzić swoją łazienkę nowocześnie to wybór umywalki obecnie to takie o kwadratowym i kanciastym kształcie z zastosowaniem bardzo modnego chromu. Błyszczące elementy zastosowane w łazience dodają nam wrażenie czystości i elegancji. Catalano ma w swojej ofercie modele przymocowywane do ściany co zdecydowanie zaoszczędza miejsca w małej łazience, a także takie na chromowanych nóżkach dla wielbicieli klasyki, którzy lubią ją łączyć z nowoczesnością.

Tradycyjne umywalki Catalano

Dla wielbicieli klasyki nie tajemnicą będzie, że takie też modele się tam znajdą. Możemy być pewni, że w ofercie tego włoskiego producenta znajdziemy i takie produkty. Tradycja to jednak modele o opływowych i delikatnych kształtach co jest przeciwieństwem najnowszych trendów projektowania łazienek obecnie. Opływowe kształty umywalek jednak dają łazience zdecydowanie przytulniejszy charakter i odpowiednio wkomponowane pozwalają stworzyć finalnie bardzo przytulne i relaksujące miejsce.

Catalano to producent, który stara się zadowolić każdego klienta i w ofercie znajdziemy bardzo wiele modeli pasujących każdej łazience nie zależnie od tego w jakim stylu będziemy chcieli ją urządzić. Przede wszystkim zamawiając takie produkty mamy gwarancję włoskiej solidności połączonej z praktycznym zastosowaniem. Cechy i wieloletnia tradycja w tworzeniu ceramiki Catalano zapewnią nam wszystko to co powinna posiadać idealna łazienka.