Podstawa do stołu – czy warto się na nią zdecydować?

Jeszcze stosunkowo niedawno nie do pomyślenia było osobne kupowanie blatu do stołu oraz stelaża. Obecnie na takie rozwiązanie decyduje się wielu właścicieli hoteli oraz innych firm. Kiedy warto się zdecydować na taki krok?

Rozwiązanie dla przedsiębiorców

Większość właścicieli sali konferencyjnych czy hoteli nie decyduje się na kupowanie gotowych stołów. Wynika to z faktu, że obecnie na rynku działa wiele sklepów meblowych oferujących sprzedaż podstaw do stołu oraz blatów. Zdecydowanie się na takie rozwiązanie pozwala oszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ jeden stelaż może być podstawą dla różnych blatów, co sprawia, że jednego dnia w sali można siedzieć przy stole w nowoczesnym stylu, kolejnego zaś przy stole klasycznym. 

Zalety podstawy do stołu

Podstawa do stołu nadaje meblowi charakteru, często też stanowi dekoracyjny element pomieszczenia. Wiele sklepów meblowych ma w swojej ofercie stelaże o bardzo nietypowym kształcie, który z pewnością przyciągnie uwagę gości, zapraszamy do obejrzenia chociażby Belmeb. Co ważne, nawet najbardziej nietypowy stelaż jest wykonany z materiału, który jest bardzo wytrzymały.

Obecnie największą popularnością cieszą się podstawy do stołu zrobione ze stali czy metalu, choć można znaleźć również takie wykonane z drewna. Jak widać coś dla siebie znajdą zarówno fani nowoczesnych wnętrz, jak i osoby preferujące klasyczne aranżacje.

Istotną informacją jest również to, że montaż blatu oraz stelaża nie wymaga umiejętności stolarskich, poradzi sobie z nim zatem każda osoba umiejąca posługiwać się wiertarką oraz śrubokrętem.