Łazienka odkryta na nowo

Regularnie powtarzające się wzory płytek łazienkowych wracają do łask. Ale nie będą to już motywy roślinne, ani kolorowe miraże. Najnowsze trendy stawiają na czerń i biel we wzorach, które nie urzekają pięknem, lecz po prostu hipnotyzują.

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym funkcjonalność ma znaczenie drugorzędne. Tu liczy się gust i styl. Wszak jest to miejsce relaksu, prywatne spa, do którego przychodzi się po to, by wyjść z niego piękniejszym.

Minimalizm kolorystyczny

Paradyż proponuje kolekcje czarno-białe, przy czym oba te kolory tworzą olbrzymi kontrast. O to właśnie chodzi. Linie mają być wyraziste, wzory odważne, a zadaniem elementów dodatkowych jest przełamanie tej koncepcyjnej jednoznaczności.

Komfort użytkowania

Łazienka w wydaniu najnowszej kolekcji Paradyża ma zachwycać minimalizmem, ale także funkcjonalnością. Powierzchnie są gładkie, łączenia niemalże niewidoczne. Białe płytki łatwo utrzymać w czystości. Bezkompromisowa czerń zawsze sama broni się przed zabrudzeniami, a ewentualne osady z mydła czy twardej wody łatwo przecież zmywa się z ceramicznych powierzchni.

Dla kogo taka łazienka?

Nie dla ludzi szarych, bo nie szarość w niej dominuje. Hipnotyzująca łazienka to propozycja dla odważnych, kreatywnych osób, które znajdują piękno w prostych rzeczach. Biorą z życia pełnymi garściami, lecz do prawdziwego szczęścia wystarczy im kilka chwil dla siebie w gustownym wnętrzu. Wreszcie czarno-biała łazienka będzie idealna dla każdego, kto codzienną rutynę przełamuje wielokrotnie.