Co warto wiedzieć o produktach Zobal?

Firma Zobal z powodzeniem radzi sobie na polskim rynku od ponad 15 lat. W ciągu tego okresu zdążyła ugruntować swoją pozycję nie tylko w Polsce, ale i na wielu rynkach europejskich. Wynika to z wysokiej jakości produktów Zobal oraz innowacyjności, na jaką stawia firma.

Firma Zobal i jej rozwój

Przede wszystkim Zobal to firma, która stawia cały czas na nowe produkty Zobal oraz nowoczesne metody obróbki. Dzięki zastosowaniu aluminium projektuje meble nowoczesne i efektowne zarazem. Są one lekkie i eleganckie. Ponadto anodowana powłoka charakteryzuje się wysoką trwałością. Łatwo ją jest również utrzymać w czystości. Ciekawą nowością w ofercie marki są systemy ścienne – łatwe w montażu i funkcjonalne. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w nowoczesnej aranżacji wnętrz. Sprawdzają się doskonale w kuchni, sypialni czy gabinecie.

Dlaczego warto stawiać na Zobal?

Firma Zobal sukces na rynku osiągnęła dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy na temat obróbki aluminium. Poza tym posiada również dobrze wyposażony park maszynowy. Przy tym przez cały okres realizacji zamówienia ściśle współpracuje z klientem. Od kilku lat działa także jej bardzo nowoczesny zakład zajmujący się anodowanym aluminium.